ساخت استخر در سهیلیه

ساخت استخر در سهیلیه

ساخت استخر در سهیلیه

در دهه‌های اخیر، با توجه به افزایش توجه به زندگی سالم و ارزش‌گذاری بیشتر به فضاهای باز در منازل و ویلایی، صنعت ساخت استخرها به یک رونق بی‌نظیر دست یافته است. اما این رونق، همراه با توجه به نیازمندی‌های فنی و استانداردهای دقیقی است که باید رعایت شوند تا در نهایت به نتیجه‌ای کیفی و مطلوب دست یابیم.

رعایت قوانین و مراحل مختلف ساخت استخرها اهمیت بسیاری دارد. اگر این مراحل به درستی رعایت نشوند، ممکن است مشکلاتی مانند رشد قارچ، انگل، باکتری و حتی کاهش در طول عمر استخر رخ دهد. برای مثال، مراحلی مانند طراحی دقیق، ساخت با استفاده از مصالح با کیفیت، تأسیسات مناسب، تهویه هوا، تصفیه آب به‌روز، و ایجاد سیستم‌های ایمنی برای استخر ضروری است و باید با بهره‌گیری از دانش و تخصص در علوم مختلف مهندسی، به دقت انجام شوند.

ساخت استخر در سهیلیه

مراحل ساخت استخر در سهیلیه

در دهه‌های اخیر، با افزایش توجه به زندگی سالم و ارزش‌گذاری بیشتر به فضاهای باز در منازل و ویلایی، صنعت ساخت استخرها به یک رونق بی‌نظیر دست یافته است. این رونق، به همراه نیازمندی‌های فنی و استانداردهای دقیقی می‌آید که باید به طور کامل رعایت شوند تا استخرهایی با کیفیت و مطابق با انتظارات به وجود آید.

مراحل ساخت استخرها در حومه شهری شامل چندین مرحله مهم می‌باشد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جانمایی و انتخاب مکان: در این مرحله، مکان مناسب برای احداث استخر با توجه به عواملی مانند نورپذیری، دسترسی به امکانات، وجود خطوط فاضلاب و برق و … انتخاب می‌شود.
 2. طراحی اولیه: طراحی استخر بر اساس نیازها و انتظارات مشتری صورت می‌گیرد که شامل مواردی مانند ابعاد استخر، نوع مصالح ساخت، ورودی و خروجی‌ها و … می‌باشد.
 3. گودبرداری: در این مرحله، یک گودال برای استخر حفر می‌شود و زمین آماده‌سازی برای احداث استخر انجام می‌شود.
 4. زیرسازی و مسطح‌سازی: زمین حفر شده برای استخر مسطح می‌شود و زیربنای مناسب برای ساخت استخر فراهم می‌شود.
 5. نصب آرماتورها: شبکه مش آرماتور در کف و دیواره‌های استخر نصب می‌شود تا استحکام استخر افزایش یابد.
 6. نصب لوله‌کشی: لوله‌کشی برای انتقال آب و سیستم‌های مختلف استخر نصب و مونتاژ می‌شود.
 7. بتن‌ریزی: استخر با استفاده از بتن ریخته می‌شود و شکل نهایی آن به دست می‌آید.
 8. آب‌بندی و عایق‌کاری: انجام روش‌های عایق‌کاری مختلف برای جلوگیری از نفوذ و نشت آب در استخر.
 9. نصب سیستم‌ها و تجهیزات: نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تصفیه، تهویه، گرمایش و … استخر به منظور استفاده از آن.

این مراحل نیازمند هماهنگی و همکاری بین تخصص‌های مختلف مهندسی و استفاده از تجهیزات و مصالح با کیفیت و مطابق با استانداردهای مربوط می‌باشند.

ساخت استخر در سهیلیه

تیم آچارسی، یکی از شرکت‌های برجسته و معتبر در زمینه ساخت و طراحی انواع مجموعه‌های استخری، سونا، و جکوزی است. این شرکت با برخورداری از چندین سال تجربه در این حوزه و با همکاری تیمی متخصص و کارآمد، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه خدمات مرتبط با ساخت و طراحی استخر، سونا و جکوزی شناخته می‌شود. ساخت استخر در سهیلیه یکی از شهرهایی است که آچارسی در زمینه خدمات ساخت استخر فعالیت دارد.

آچارسی سازنده و مجری ساخت استخرهای مدرن خانگی و ویلایی در کشور، با بیش از 10 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات ساخت استخر است. با استفاده از راهنمایی کارشناسان و پیمانکاران ساخت استخر میتوانید از صفر تا صد مراحل طراحی تا ساخت انواع استخر روباز و سرپوشیده مطلع شوید:

 • فروش: ۰۹۰۰۸۴۴۳۲۲۶
 • مدیریت: ۰۹۱۲۸۴۴۳۲۲۶