نمونه کار های آچارسی

01.

طراحی استخر مدرن در عظیمیه کرج

این استخر به صورت سر ریز و دارای سیستم آب گرم می باشد و حدود 56000 لیتر ظرفیت دارد و با یک سیستم تصفیه برای نگهداری بهتر همراه شده. از ویژگی های این استخر می توان به سیستم چهار فصل اشاره کرد که دمای آب را به صورت دائمی ثابت نگه می دارد.

نمونه کار ساخت استخر

02.

نمونه استخر ساخته شده در لاهیجان

این استخر از جمله مدرن ترین استخر های طراحی شده در ایران می باشد که برای یکی از مشتریان آچارسی در شهر لاهیجان اجرا شده است. البته به همراه این سیستم استخر، جکوزی، سونا خشک و سونا بخار نیز ساخته شده.

نمونه کارهای آچارسی

03.

طراحی و ساخت استخر در تهران

پروژه ای مدرن در منطقه کوهستانی با دسترسی بسیار محدود با تلاش های بی وقفه تیم آچار30 به پایان رسید. محل این پروژه در کرشت تهران می باشد.

نظر مشتریان آچار 30 در مورد خدمات

مشتریان اچار30

طراحان مجموعه آچارسی به خوبی موقعیت محیط را شناسایی کرده و توانستند برای ویلایی ما یک محیط کاملا مدرن را ایجاد کنند تا ما با دوستان به عشق و حال بپردازیم.

 
سعید سبزعلیان
مشتریان آچار30

استفاده از متریال با کیفیت و تجهیزات روز دنیا باعث شده تا طول عمر سازه های آچارسی بسیار بالا باشد و با دادن گارانتی 30 ساله خیال بنده از این بابت کاملا راحت شد.

 
علی ترکمنی
مشتریان اچارسی

آچار30 دارایی تیم بسیار حرفه ای می باشد که توانست اجرای سونا و جکوزی را در مدت زمان مقرر با هزینه ای بسیار پایین تر از مراکز دیگر برای ما انجام دهد.

ماهان سعیدی

فرم عضویت

با استفاده از فیلد زیر و وارد کردن پست الکترونیکی خود، می توانید عضو خبرنامه آچارسی شوید و از جدیدترین اخبار و تخفیفات مطلع شوید.