ساخت استخر در باغ

ساخت استخر در باغ باعث ایجاد یک فضای دلنشین برای ریلکس کردن و سپری کردن لحظات خوش با عزیزانتان می شود؛ همچنین ساخت استخر در بالا رفتن ارزش ملک شما تاثیر گذار است. امکان ساخت استخر در باغ، باعث شده تا شما از رفتن به استخرهای عمومی بی نیاز شوید و در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد. وجود یک استخر در باغ می تواند باعث به وجود آمدن رفاه و جذابیت در محیط شما شود چرا که شنا یکی از تفریحات و ورزش‌های لذت بخش می باشد.

ساخت و طراحی استخر در باغ

از جمله امکاناتی که می تواند به محیط باغ شما جذابیت خاصی ببخشد، ساخت استخر می‌باشد. برای ساخت استخرها در باغ، باید نکاتی را رعایت کنید تا یک استخر با رعایت تمامی استانداردها داشته باشید. برای ساخت و طراحی استخر در باغ، بهتر است از کارشناسان متخصص در این امر کمک بگیرید تا در آینده دچار مشکلاتی مانند نشت استخر، خراب شدن تجهیزات به دلیل نصب اشتباه و … نشوید. در اجرا و طراحی استخرهای باغی، در ابتدا طرح و نقشه اولیه استخرها به کمک نرم افزارهای سه بعدی آماده میشود تا مشتریان بتوانند اصلاحات لازم را به کارشناسان اطلاع دهند. طرح‌های سه بعدی دقیقا همان چیزی است که قرار است در باغ یا ویلا شما ساخته شوند؛ همچنین ابعادی که برای استخر خود در نظر دارید، از جمله پارامترهایی است که در ساخت و طراحی استخر در باغ تاثیر گذار است.

ساخت انواع استخر در باغ

تیم آچارسی با پشتوانه چند سال تجربه در زمینه اجرای انواع مجموعه‌های استخری و با مشارکت جمعی از مدیران با تجربه، متخصص و کارآمد، از معدود شرکت‌های فعال در زمینه ساخت استخر، سونا، جکوزی، طراحی و اجرای این موارد می‌باشند؛ از جمله خدمات تیم اچارسی، ساخت و طراحی استخر در باغ می باشد که می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید، اقدام به ساخت انواع استخرها در باغ کنید.

ساخت استخر روباز در باغ

تیم آچارسی سازنده و مجری ساخت استخرهای مدرن خانگی و ویلایی در کشور، با بیش از 5 سال سابقه درخشان می باشد. ساخت استخرهای روباز در باغ، یکی دیگر از خدماتی است که توسط تیم اچارسی ارائه داده میشود و شما می‌توانید برای ساخت و طراحی استخر در باغ به صورت اصولی، از پیمانکاران ساخت استخر کمک بگیرید.

طراحی استخر سرپوشیده در باغ

ساخت استخر سرپوشیده در باغ، نیازمند تخصص و دانش کافی از مراحل طراحی استخر ها می باشد. با توجه به اینکه یک پیمانکار ساخت استخر باید علم کافی از اجرای انواع استخرها داشته باشد، به همین دلیل بهتر است که عملیات یک پروژه مخصوصا ساخت استخر در باغ، به دست افراد متخصص در این زمینه که از دانش و اطلاعات کافی برخوردارند سپرده شود.

خدمات طراحی استخر در باغ

اولین مرحله در ساخت استخر، طراحی آن می باشد. در تمامی پروژه‌های ساخت استخر، پیمانکار ابتدا باید طرح اولیه را به کارفرما ارائه دهد تا کارفرما بعد از انجام اصلاحات لازم، آن را تایید کند که در نهایت بعد از طراحی اولیه استخر، تیم شروع به اجرا استخر کرده و مرحله به مرحله مطابق با نیازهای پروژه پیش می روند.

چرا طراحی و اجرا استخر در باغ اهمیت دارد؟

همانطور که میدانیم استخرها یک فضا برای ریلکس کردن و تفریح می باشند؛ همچنین شنا جزء بهترین ورزش‌ها و تفریحات است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از استخرهای عمومی، از استخرهای شخصی خود استفاده کنند چرا که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، باعث میشود از بسیاری از آلودگی‌هایی که در استخرهای عمومی وجود دارند به دور باشند. اگر قصد ساخت استخر دارید، بهتر است که حتما با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید و خودسرانه اقدام به ساخت استخر در باغ یا ویلا خود نکنید. اگر بخواهیم از دیدگاه تجاری به اجرا استخر در باغ نگاه کنیم، باید بگوییم که در بسیاری از مناطق کشور، مخصوصا در بخش‌های شمالی، وجود یک استخر در باغ یا ویلا، چه به صورت روباز و چه به صورت سرپوشیده، می تواند باعث جذب بیشتر مشتریان برای خرید ملک مورد نظر شود.

آچارسی مجری تخصصی ساخت و طراحی استخر در کردان، هشتگرد، کرج، تهران و سایر نقاط کشور می باشد. برای دریافت خدمات تیم اچارسی، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مراحل ساخت استخر در باغ و ویلا

به صورت کلی برای ساخت استخر، خصوصا ساخت استخر در باغ یا اجرا استخر در ویلا، باید مراحلی را طی کنیم تا اجرا استخر به صورت اصولی انجام شود. برای ساخت استخر، با توجه به هزینه‌ای که در نظر دارید می توانید اقدام به ساخت استخر کنید. اولین مرحله در ساخت استخر، انتخاب مکانی مناسب برای احداث استخر است، در مرحله بعدی شکل استخر را انتخاب می کنیم که در این مورد می توانید از کارشناسان ساخت استخر کمک بگیرید تا با توجه به فضایی که در اختیار دارید یک طرح مناسب به شما پیشنهاد دهند. بعد از انجام کارهای انجام گرفته، نوبت به خاک برداری و در نهایت آب بندی استخر می رسد.

مراحل ساخت استخر در باغ

دریافت مجوز ساخت استخر 

قبل از اینکه اقدام به طراحی و ساخت استخر در باغ کنید، باید مجوزهای لازم را دریافت کنید. به صورت کلی برای ساخت استخر در باغ یا ویلا، دریافت مجوز ضروری است؛ در ابتدا باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از در نظر گرفتن جزئیات طراحی، باید برای دریافت مجوز ساخت، به شهرداری مراجعه کنید. 

خدمات ساخت استخر در باغ

بیشتر فعالیت تیم آچارسی در طراحی و ساخت مجموعه‌های آبی که شامل: ساخت و طراحی استخر، استخر عمومی، تجهیزات و دستگاه‌های آب درمانی، استخر کودک، جکوزی و ساخت سونا می باشد. ساخت انواع استخر در باغ، یکی از خدماتی است که توسط تیم مجرب آچارسی با توجه به انتظارات شما انجام خواهد گرفت.

هزینه ساخت استخر در باغ

 

هزینه ساخت استخر در باغ

قیمت طراحی و ساخت استخر در باغ، به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. ابعاد استخر، طراحی، فضای مورد استفاده برای استخر، نوع متریالی که در ساخت استخر استفاده می شود و همچنین تجهیزات نصب شده، همگی جزء عواملی هستند که در تعرفه ساخت استخر در باغ موثر می باشند. آچارسی با ساخت استخر ارزان در باغ برای شما این شرایط را فراهم میکند که شما بتوانید با هزینه کم یا بودجه کمی که در اختیار دارید،  استخری زیبا و لاکچری در باغ خود داشته باشید که با بهترین متریال ساخته شده است و عمری طولانی دارد که با خانواده خود به تفریحات آبی در هر زمان سال بپردازید. اگر به دنبال برآورد هزینه ساخت استخر در باغ هستید، می توانید با کارشناسان آچارسی در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه ساخت استخر باغی به عوامل متعددی بستگی دارد؛ برای مثال، ابعاد استخر، نوع طراحی و تجهیزاتی که برای ساخت استخر در نظر دارید، همگی در تعرفه طراحی و ساخت استخر تاثیر گذار خواهند بود. برای اطلاع دقیق از هزینه ساخت استخر در باغ می توانید با کارشناسان اچارسی در تماس باشید.

به صورت کلی مدت زمان ساخت استخر نیز به عوامل متعددی بستگی دارد. امکاناتی که برای استخر خود در نظر دارید و نوع طراحی که می خواهید برای استخر خود در نظر بگیرید، می‌توانند در مدت زمان ساخت کامل استخر موثر باشند.

برای ساخت و اجرا استخر در باغ، استخرهای بتنی و فایبرگلاس بهترین انتخاب می باشند. این نوع استخرها به دلیل استحکامی که دارند، برای ساخت استخر در باغ و ویلا از محبوبیت بالایی برخوردارند.

سرویس و نگهداری استخر در باغ

استخرها باید مکانی تمیز و بهداشتی باشند تا بتوانید به صورت ایمن از آنها استفاده کنید؛ زمانی که برای سرویس و نگهداری استخر خود از یک تیم متخصص استفاده می کنید، می توانید از داشتن یک استخر تمیز و ایمن لذت ببرید. ساخت و طراحی استخر در باغ، یکی از مواردی است که به نسبت استخرهای دیگر به نگهداری و توجه بیشتری نیاز دارد چرا که وجود آلودگی‌های متفاوت در محیط باغ، از جمله: ریختن برگ درختان و ورود جانوران موذی به داخل استخر، از جمله مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. خدمات سرویس و نگهداری استخر در باغ توسط تیم آچارسی انجام میگیرد و شما می توانید برای برطرف کردن ایرادات استخر با ما در تماس باشید.

سرویس و نگهداری

خدمات سرویس و نگهداری استخر در باغ توسط تیم آچارسی انجام می‌گیرد. شما می توانید برای بررسی استخر و برطرف کردن تمام ایرادات و همچنین سرویس‌های دوره ای استخر خود، با ما در تماس باشید.

مشاوره تلفنی

می توانید قبل از هرگونه اقدام، به صورت تلفنی با نمایندگی ساخت استخر در باغ آچارسی در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورت نیاز پس از مشاوره می توانید از خدمات ما بهره ببرید.

آنالیز آب

آنالیز آب استخر یکی از فعالیت‌های بسیار مهم در نگهداری استخر به شمار می رود. تیم آچارسی می تواند با جدیدترین تجهیزات، در مدت کوتاهی آب استخر شما را بررسی و آنالیز کرده و در صورت نیاز با افزونی‌ها به اصلاح آن بپردازد.

تخلیه و تمیز کردن

یکی دیگر از فعالیت‌هایی که باید در هنگام ساخت استخر در باغ انجام گیرد، تخلیه و تمیز کردن می باشد که بهتر است به صورت دوره ای انجام شود تا آب استخر کمتر در معرض آلودگی قرار گیرد.

برای دریافت خدمات ساخت استخر در باغ سونا جکوزی آلاچیق می توانید همین حالا تماس بگیرید