ساخت استخر در آپارتمان

استخرها یکی از محیط های نشاط آور می باشند که برای کاربردهای مختلف از جمله سرگرمی یا مسابقات مورد استفاده قرار می گیرند. این روز ها ساخت استخر در آپارتمان ها، یکی از رایج ترین کارهایی است که افراد مختلف به آن می پردازند. ساخت استخر آپارتمانی به شما این امکان را می دهد تا در هر زمانی که می خواهید از استخرتان استفاده کنید. تیم آچارسی، با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع استخرها، در مسیر ساخت استخرهای رویایی در کنارتان خواهد بود.

آدرس و تلفن سازنده استخر در کرج (آچارسی)

آدرس پیمانکار و مجری استخر آپارتمانی

شعبه 1: کرج، بلوار دانش آموز

شعبه 2: کردان، کوهسار، بلوار شریعتی

تلفن همراه: 09128443226

خدمات طراحی استخر آپارتمانی

بهترین گزینه برای افرادی که فضای کافی در آپارتمان خود ندارند، ساخت استخر آپارتمانی است که با داشتن ویژگی هایی که دارد، شما را قادر می سازد بدون دردسر از آن استفاده کنید. ساخت استخر در پشت بام نیز از انواع استخرهای آپارتمانی است که در بالاترین نقطه از ساختمان ها نصب خواهد شد.

طراحی و ساخت استخر در آپارتمان

استخرها یکی از محیط های نشاط آور برای افراد است. امروزه عدۀ زیادی به دنبال ساخت استخرهای بزرگ یا کوچک در آپارتمان یا ویلاها می باشند. ساخت استخر علاوه بر جنبه تفریحی، می تواند علت های دیگری مانند کشاورزی، آموزش شنا و … نیز داشته باشد، اما در حالت کلی ساخت استخر آپارتمانی، یکی از پرطرفدارترین کارها است که مورد علاقه بسیاری قرار گرفته است. ساخت استخر در آپارتمان با احداث استخر در حیاط ویلاها تفاوت هایی دارد؛ از جمله این تفاوت ها شامل موارد زیر می باشد:

  • ابعاد استخر آپارتمانی معمولا در مقایسه با سایر استخرها کمتر است.
  • ساخت استخر اپارتمانی، معمولا در بخش زیر زمین خانه و پایین ترین منطقه از آپارتمان ها ساخته می شوند.
  • ساخت استخر در آپارتمان عموما به صورت توکار می باشد، چرا که وجود سقف به شما امکان ساخت استخر آپارتمانی روکار را نمی دهد.مشاهده نمونه کارها

آچارسی، پیمانکار طراحی و ساخت استخر، آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت انواع استخرها، سونا و جکوزی می باشد. برای اطلاعات بیشتر، میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. (نقل قول)

ابعاد استخر اپارتمانی

اندازه استخرهای آپارتمانی را می توان به نسبت مساحت ساختمان ها تغییر داد؛ همچنین سلیقه و نیاز شما در انتخاب ابعاد مورد نظر دخیل می باشد. در حالت کلی، برای ساخت استخر در آپارتمان، محدودیت هایی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا در آینده با مشکلات متعدد مواجه نشوید. عموما استخرهای آپارتمانی را به صورت مستطیل می سازند که طول آنها به 12.5 متر میرسد.

سیستم لوله کشی استخر آپارتمانی

لوله کشی استخرهای آپارتمانی عموما به صورت توکار می باشد، چرا که مانع از شلوغی فضای اطراف استخر خواهد شد. برای لوله کشی استخرهای آپارتمانی، پیشنهاد می شود که از یک پمپ در قسمت ورودی استخرها در نظر بگیرید تا آب با فشار مناسب وارد استخرها شود؛ همچنین بهتر است از لوله های قطور تر برای خروجی آب استخر استفاده کنید.

محصول پیشنهادی: فیلتر شنی ایمکس emax

سفارش ساخت استخر آپارتمانی

ساخت استخر در آپارتمان، عموما هنگام ساخت و ساز آپارتمان ها انجام می شود تا فضای مورد نظر برای آن در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه استخرهای آپارتمانی در پایین ترین نقطه آپارتمان ها ساخته می شوند، به همین دلیل نیازمند محاسبات دقیق به هنگام احداث ساختمان مورد نظر می باشد. برای دریافت مشاوره در خصوص ساخت استخر آپارتمانی، می توانید با کارشناسان تیم آچارسی در تماس باشید.

هزینه ساخت استخر در آپارتمان

هزینه ساخت استخر آپارتمانی، با توجه به انتظارات شما متغیر است. برای ساخت استخر در آپارتمان، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید؛ برای مثال، استفاده از استخرهای پیش ساخته، یکی از راحت ترین روش ها برای طراحی و اجرا استخرهای آپارتمانی می باشد. برای برآورد تعرفه ساخت استخر در اپارتمان، می توانید از کارشناسان این حوزه کمک بگیرید.

استخر آپارتمانی چیست؟

یکی از انواع استخر های است که معمولا در آپارتمان ها و ساختمانهای مسکونی ساخته می شود.

مزیت ساخت استخر برای آپارتمان چیست؟

ساخت استخر برای آپارتمان علاوه بر اینکه یک امکان خوب برای تفریح کردن را فراهم می کند، ارزش و قیمت ملک را هم افزایش خواهد داد.