ساخت استخر

آچارسی آماده ارائه خدمات ساخت استخر می باشد. این مجموعه با کمک تیم خبره ای که در آن فعال هستند، می تواند ساخت استخر، سونا، جکوزی و … را با هزینه ای مقرون به صرفه و کیفیتی بالا انجام دهد. اگر قصد استخر سازی را دارید، بهتر است همین حالا با ما در تماس باشید!

0 +
کارفرما
0
پروژه در شمال کشور
0
پروژه در تهران و کرج
0 %
رضایت مشتری

طراحی و ساخت استخر

ما در آچارسی، تمامی خدمات مرتبط با طراحی و ساخت استخر را از 0 تا 100 انجام می دهیم. پروژه های طراحی و ساخت استخر، ساخت سونا خشک، ساخت جکوزی و ساخت آلاچیق با 3 سال خدمات سرویس و نگهداری رایگان، انجام می گیرند و سازه های ارائه شده تا 30 سال شامل گارانتی مکتوب می باشند. گارانتی طولانی مدت می تواند برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، یک مزیت به حساب آید که توسط این مجموعه ارائه شده تا کیفیت کار از قبل تضمین شده باشد.

اجرا استخر

طراحی، ساخت و اجرا استخر با کمک تیم خبره آچارسی انجام می شود. این مجموعه می تواند خدمات ساخت استخر در طبقات، استخر در ویلا، استخر در پارکینگ و … را به همراه طراحی جکوزی و ساخت سونا بخار یا خشک ارائه دهد. بیشتر تجهیزات مورد استفاده برای اجرا استخر و دیگر سازه ها تولید آچار30 هستند و به همین دلیل هم، سرویس، نگهداری و گارانتی معتبر برای سازه ها ارائه می شود.

پیمانکار استخر

ساخت و اجرا استخر

خدمات استخر سازی آچارسی

فعالیت طولانی مدت این مجموعه در زمینه ساخت استخر، باعث شده تا سازه های کاملا مقاوم با استانداردهای جهانی برای مشتریان اجرا شود. در بخش طراحی استخر، آچارسی از هیچ محدودیتی برخوردار نیست و به راحتی می تواند اجرا انواع استخر را در سبک های مختلف و با دیزاین‌های متفاوت انجام دهد.

01

ساخت استخر با بهترین متریال

بیش از 80 درصد مواد اولیه مورد استفاده در طراحی و ساخت استخر توسط مجموعه آچارسی به تولید رسیده است.

02

زمان بندی اجرا استخر

پروژه‌هایی که توسط تیم آچارسی پذیرفته می شوند، توسط پیمانکاران طراح استخر، زمانبندی دقیقی برای آنها ارائه می شود و با توجه به این زمان پروژه ها به مشتری تحویل داده  می‌شوند.

03

تنوع نامحدود استخر سازی

تنوع در مدل‌های مختلف استخر بسیار بالا می باشد. بخش طراحی آچارسی می‌تواند با توجه به محیط و نوع واحد دیزاین مناسب برای اجرا استخر را نسبت به سلیقه مشتری تهیه کند.

اجرا انواع استخر

آچارسی خدمات اجرا استخر خانگی، استخر عمومی و موار مشابه را انجام می دهد. منظور از استخر های خانگی تمامی سازه هایی می باشند که می توان از آنها در واحد های مسکونی، ویلا، باغ و … برای تفریح ساخته شوند. این نوع از سازه ها را می توان با استفاده از متریال های مختلفی اجرا کرد. به عبارت دیگر اجرا انواع استخر که در ساختار با یکدیگر تفاوت دارند را در ادامه برای شما شرح خواهیم کرد.

ساخت استخر فایبرگلاس می تواند در مدت کوتاهی انجام شود و معمولا به دلیل سهل بودن اجرا، این نوع از استخر ها طرفداران زیادی را دارند. استخر های فایبرگلاس، طول عمر بالایی دارند و این موضوع در کنار هزینه اجرای مناسب، باعث شده تا محبوبیت این استخر ها برای ساخت در باغ و ویلا بسیار زیاد باشد. با زمانی استخر سازی را برای باغ یا ویلای خود انجام دهید، علاوه بر اینکه می توانید از استخر به عنوان یک تفریح استفاده کنید، ارزش ملکتان هم افزایش پیدا خواهد کرد.

استخر های بتنی از پروسه ساخت پیچیده تری نسبت به نمونه های فایبرگلاس برخوردار هستند. این نوع از استخر ها دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند و آچارسی این سازه ها را با 30 سال گارانتی اجرا می کند. با اینکه هزینه های ساخت این نوع استخر ها بالاست، اما مزایای فراوانی که سازه های بتنی دارند باعث شده تا بسیاری از افراد، ساخت استخر بتنی را در اولویت انتخاب داشته باشند. شما می توانید هر نوع طرح و مدلی را با سازه بتنی اجرا کنید، اما در سازه های دیگر، برای طراحی محدودیت های بسیاری برای شما وجود خواهد داشت.

استخر وینیل همان استخر بتنی می باشد که آب بندی آن با استفاده از وینیل صورت گرفته است. این نوع از استخر ها نیز طول عمر بسیار بالایی را دارند. به این نوع استخر ها، پوشش وینیل نیز گفته می شود.

مراحل ساخت استخر

برای ساخت استخر به صورت اصولی، باید تمامی مراحل گودبرداری، مسطح کردن، آرماتوربندی، لوله کشی، سیم کشی، بتن ریزی و سرامیک کاری انجام گیرد. البته هر یک از این مراحل، متخصصین خاص خود را دارند که در آن زمینه فعالیت مورد نظر را انجام می دهند.
آچارسی آماده ارائه خدمات مرتبط با استخر به مشتریان خود در سراسر ایران می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ساخت استخر و موارد دیگر می توانید همین حالا با کارشناسان بخش فروش اچار30 در تماس باشید.

آب بندی استخر

آب بندی استخر از مهمترین فعالیت هایی است که باید با دقت ویژه ای انجام بگیرد. در صورتی که آب بندی به درستی انجام نشود می تواند عواقب مخربی را به همراه داشته باشد و مشکلات بعدی را با خود بیاورد. آب بندی معمولا با استفاده از فایبرگلاس انجام می گیرد که یک نوع عایق بسیار مناسب برای استخر های بتنی می باشد.

نصب سیستم های استخر

نصب و راه اندازی سیستم های استخر یکی از مراحل مهم در ساخت استخر می باشد. سیستم هایی که در طراحی استخر مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: سیستم تصفیه استخر، سیستم گرمایش، سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی و … می باشد که توجه به راه اندازی و عملکرد درست آنها منجر به افزایش طول عمر استخر می باشد.

کاشی و سرامیک کف استخر

در مرحله کف سازی با توجه به طراحی که مورد نظر شما است کاشی کاران می توانند کف استخر و دیوار های آن را تزیین کنند. این مرحله نیز با توجه به متراژ و طرح مورد نظر شما ممکن است تا 1 هفته به طول بینجامد. 

هزینه ساخت استخر

هزینه ساخت استخر

تعرفه ساخت و اجرا استخر ممکن است با توجه به امکاناتی که شما به دنبال آن هستید متفاوت باشد. برای مثال استفاده از سیستم های تصفیه آب، متراژ، نورپردازی و … می توانند بر روی هزینه ساخت استخر تاثیر داشته باشند. همچنین محلی که می خواهید در آن اجرا استخر را انجام دهید، بسیار مهم است که از دسترسی مناسبی برخوردار باشد و با توجه به اینکه نیاز است در بسیاری از مراحل از ماشین آلات سنگین استفاده شود، باید دسترسی مناسب وجود داشته باشد. استفاده از خدمات طراحی و ساخت استخر شرکت های متخصص مانند آچارسی، که برای اجرا پروژه ها از تیم متخصص خود کمک می‌گیرد، باعث شده تا قیمت ساخت استخر به مقدار زیادی کاهش پیدا کند.

نوع هزینه میانگین قیمت ساخت استخر چهار فصل
1 گودبرداری استخر قیمت متغیر
2 مبدل حرارتی استخر قیمت از 2 میلیون تا 20 میلیون
3 فیلتر تصفیه استخر قیمت از 5 میلیون تا 20  میلیون
4 پمپ تصفیه استخر قیمت از 10 میلیون تا 100 میلیون
5 سیستم هوشمند الکتریکال استخر قیمت متغیر
6 لوله کشی استخر قیمت متغیر
7 سیم کشی استخر قیمت متغیر
8 بتن ریزی استخر و آب بندی استخر قیمت متغیر
9 سرامیک کاری استخر قیمت متغیر
10 سیستم گرمایشی محیطی استخر قیمت متغیر
11 سیستم گرمایشی آب استخر قیمت از 20 میلیون تا 80 میلیون
12 سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی استعلامی

پروسه طراحی و ساخت استخر از زبان استادکاران آچارسی

خدمات ساخت و اجرا استخر

مجموعه آچار 30 متشکل از تیم های بزرگی می باشد که در سراسر ایران مستقر شده اند. این مجموعه می تواند پروژه های ساخت استخر، سونا، جکوزی و آلاچیق را در سراسر ایران اجرا کند و محدودیت خاصی برای مناطق تحت پوشش این مجموعه وجود ندارد. اجرا استخر در تهران، کرج، کوهسار، کردان و دیگر شهر ها جزو خدمات اجرا و ساخت استخر آچارسی می باشد.

ویدیو ساخت و اجرا استخر آچارسی

طراحی و ساخت استخر بتنی فرایند طولانی می باشد که آچارسی 0 تا 100 این فرایند را در 30 روز به پایان میرساند.

هزینه اجرا استخر با توجه به نوع استخر، بتنی، وینیل و … می تواند متفاوت باشد. متراژ طراحی استخر و جزئیات زیادی بر روی هزینه ساخت تاثیر دارند.