ساخت استخر چهار فصل

استخرهای چهار فصل به استخرهایی می گویند که سازه آنها به گونه ای است که می توان در فصل‌های گوناگون از آنها استفاده کرد. امروزه افرادی که در منازل، ویلا یا باغ های خود استخر دارند، به دنبال آن هستند که بتوانند از استخر خود در تمام فصول سال استفاده کنند. ساخت استخر چهار فصل به کمک متریال مناسب و استفاده از تجهیزات خاص، این امکان را به شما می‌دهد که از استخر خود در تمامی فصل‌های سال استفاده لازم را بعمل آورید.

ساخت و طراحی استخر چهار فصل

با توجه به اینکه ایران یکی از کشورهای چهار فصل می باشد، بسیاری از مردم برای گذراندن تعطیلات خود به مناطق مختلف کشور سفر می کنند و برای اقامت خود یا ویلا دارند یا اقدام به اجاره ویلا می کنند. وجود استخر در باغ یا ویلا یکی از پارامترهای مهم می باشد؛ به همین دلیل ساخت و طراحی استخر چهارفصل می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری برای ملک شما محسوب شود. اچارسی مجری تخصصی ساخت استخر برای ویلا می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از ساخت استخر در کرج و سایر مناطق، می توانید با کارشناسان ما در achar30 در تماس باشید.

تجهیزات مناسب برای ساخت استخر چهار فصل

یکی از مهمترین امکاناتی که میتواند یک ویلا یا باغ را خاص و منحصر به فرد جلوه دهد و آن را از دیگر ویلا ها متمایز کند، ساخت استخر برای ویلا می باشد. طراحی و ساخت استخر برای هر محوطه سبز، فضای آزاد در خانه های ویلایی، ویلا های شمال و حتی برای باغ ها قابل اجرا می‌باشد، طراحی استخر برای ویلا، طبق اصول و قوانین خاصی انجام می گیرد. انواع استخر در محوطه ویلا و باغ ها از نظر ابعاد و اندازه، سبک طراحی، نوع استخر برای شنا کردن و تفریحات آبی با یکدیگر متفاوت اند. مهمترین مسئله در ساخت استخر ویلا یا استخر باغ، این است که حداقل طول استخر باید 3 برابر قد یک انسان بالغ باشد؛ با توجه به این معیار، حداقل ابعاد توصیه شده برای طول استخر 6 متر، عرض آن 4 متر و برای عمق استخر 1 متر در نظر گرفته می شود. در صورتی که صاحب یک ویلا هستید، میتوانید با ایجاد استخر، آن را به یک ویلای منحصر به فرد تبدیل کرده و در آن به استراحت و تفریح بپردازید و لذت آبتنی در فضای آزاد را تجربه کنید.

نصب سقف متحرک و ایجاد استخر چهار فصل

با نصب سقف متحرک هنگام ساخت استخر چهار فصل، می توانید هر زمان که بخواهید یک استخر روباز یا سرپوشیده داشته باشید. نوع سقفی که می توانید برای استخر خود در نظر بگیرید می تواند پارچه ای یا برقی باشد. نصب سقف های متحرک، می تواند در فصل تابستان از تابش شدید نور خورشید جلوگیری کند و در فصل پاییز نیز مانع از ریختن برگ به داخل آب شود.

استفاده از روکش استخر

اگر نمی خواهید از سقف های متحرک استفاده کنید، یکی از روش هایی که می تواند در نگهداری از استخرها موثر باشد، استفاده از روکش های استخر است. مزیت روکش استخر این است که مانع از ریختن زباله در استخر شده، همچنین استفاده از آن به گرم ماندن اب استخر در فصل زمستان نیز کمک می کند.


مشاهده نمونه کارها

خدمات طراحی و اجرا استخر چهار فصل

تیم اچارسی به عنوان مجری تخصصی ساخت استخر، آماده ارائه انواع خدمات به شما می باشد. در تمامی پروژه های ساخت استخر، ابتدا طرح اولیه توسط کارشناسان ساخت استخر طراحی شده، سپس این طرح بر اساس سلیقه مشتری شخصی سازی می شود. بعد از تایید نهایی مشتری، تیم ساخت استخر کار خود را شروع می کنند و روند ساخت استخر مرحله به مرحله جلو پیش می رود.

محصول پیشنهادی : لوله و اتصالات پیمتاش

بازسازی استخر چهار فصل

وقتی در ساخت استخر چهار فصل استانداردهای لازم رعایت نشود، استخر دچار مشکلاتی از جمله ایجاد ترک در دیواره های استخر، نشتی و سایر مشکلات خواهد شد. در این موارد استخر شما به بازسازی نیاز دارد تا بتوانید از آن استفاده کنید. اچارسی مجری تخصصی طراحی و ساخت استخر در هشتگرد و سایر مناطق می باشد و شما می توانید از انواع خدمات اچارسی در زمینه طراحی و ساخت استخر، سونا و جکوزی استفاده کنید؛ همچنین ساخت استخر خانگی، تعمیر و عیب یابی استخرهای قدیمی، از دیگر خدماتی است که توسط تیم اچارسی انجام میگیرد.

ساخت استخر چهار فصل

هزینه ساخت استخر چهار فصل

هزینه ساخت استخر چهار فصل مانند تمامی استخرهای دیگر به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از فاکتورهای مهم در برآورد هزینه ساخت استخر چهار فصل، نوع متریال و تجهیزاتی است که در طراحی و اجرا استخر در نظر میگیرید؛ همچنین با توجه به اینکه استخرهای چهار فصل باید به گونه ای ساخته شوند که در تمامی فصل های سال قابلیت استفاده را داشته باشند، به همین دلیل بهتر است از متریال خوب در ساخت آنها استفاده شود؛ برای مثال، ساخت استخرهای بتنی که یکی از محبوب ترین نوع استخرها می باشند، می تواند یک انتخاب مناسب برای طراحی و ساخت استخر باشد؛ علاوه بر اینها بکار بردن تجهیزات مناسب در ساخت استخر، موجب می شود که برای مدت زمان بیشتری از استخر استفاده کنید.

نوع هزینه میانگین قیمت ساخت استخر چهار فصل
1 گودبرداری استخر قیمت متغیر
2 مبدل حرارتی استخر قیمت از 2 میلیون تا 20 میلیون
3 فیلتر تصفیه استخر قیمت از 5 میلیون تا 20  میلیون
4 پمپ تصفیه استخر قیمت از 10 میلیون تا 100 میلیون
5 سیستم هوشمند الکتریکال استخر قیمت متغیر
6 لوله کشی استخر قیمت متغیر
7 سیم کشی استخر قیمت متغیر
8 بتن ریزی استخر و آب بندی استخر قیمت متغیر
9 سرامیک کاری استخر قیمت متغیر
10 سیستم گرمایشی محیطی استخر قیمت متغیر
11 سیستم گرمایشی آب استخر قیمت از 20 میلیون تا 80 میلیون
12 سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی استعلامی

ویدیو طراحی استخر چهار فصل و موتورخانه

یکی از خدمات تیم اچارسی ساخت استخر چهارفصل و طراحی موتورخانه برای آن می باشد. ویدیویی که در ادامه قرار گرفته یکی از نمونه کارهای اچارسی برای طراحی موتورخانه و استخر چهار فصل می باشد.


استخر چهار فصل چیست ؟

استخر چهار فصل یکی از انواع سازه های استخر می باشد که دارای سیستم تنظیم دما و برخی از ویژگی های دیگر است که باعث شده تا بتوانید در تمامی فصول، از استخر استفاده لازم را ببرید.

تعرفه ساخت استخر چهارفصل چقدر است؟

هزینه ساخت استخر 4 فصل ممکن است به متغیر های زیادی بستگی داشته باشد؛ به همین دلیل برای دریافت هزینه دقیق می توانید با کارشناسان آچارسی و شماره 8443226-0912 در تماس باشید.

ساخت استخر چهارفصل در چه مدت زمانی انجام می شود؟

به صورت کلی اجرا 0 تا 100 ساخت استخر توسط تیم آچارسی در مدت زمان حدودی 2 الی 4 هفته انجام می شود زمان دقیق پروژه نیز با توجه به ابعاد و امکانات پروژه ساخت استخر در نظر گرفته خواهد شد.