سایبان استخر

یکی از تجهیزات استخر که در بسیاری از محیط هایی که استخر ساخته شده است، مورد نیاز می باشد، سایبان استخر است. با استفاده از سایبان استخر می توانید استخر، پارکینگ یا حیاط خود را سایه کنید و در فصل تابستان از محیط مورد نظر استفاده کنید. با افزایش استفاده از استخر در فصل تابستان، داشتن روکش استخر می تواند به شما در بهبود آفتاب سوختگی و گرما کمک کند. زمانی که هوا گرم و آفتابی است، معمولاً همه اطراف استخر جمع می شوند و ترجیح می دهند در آب خنک غوطه ور شوند. در حالی که قرار گرفتن در معرض نور خورشید خوشایند و سالم است، قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب خطرناک است. قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید نه تنها می تواند باعث برنزه شدن دردناک شود، بلکه می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی شود. برای خرید سایبان استخر یا استعلام قیمت سایبان می توانید با کارشناسان آچارسی در تماس باشید.

آدرس و تلفن سازنده سایبان استخر (آچارسی)

شعبه 1: کرج، بلوار دانش آموز، جنب سازمان زندان ها

شعبه 2: کردان، کوهسار، بلوار شریعتی، روبه روی فروشگاه ونوس

تلفن همراه: 09128443226

سفارش ساخت سایبان استخر

همانطور که میدانید نگهداری از استخر بسیار سخت و پرهزینه است. راه حلی که از پوشش استخر استفاده می کند این مسیر را راحت تر می کند، نیازی به سرویس یا نگهداری گران قیمت ندارد، باعث می شود شب ها در استخر احساس راحتی کنید و به حفظ دمای آب در ماه های سردتر نیز کمک می کند. خرید سایبان استخر یک سرمایه گذاری عالی است و در اینجا به برخی از مزایای آن سرمایه گذاری می پردازیم.

سفارش ساخت سایبان استخر

مزایای خرید چادر استخر

انواع سایبان استخر

سایبان دو طرفه استخر

چتر برقی دو طرفه نوعی سایبان است با این تفاوت که طول سایه ای که ایجاد می کند دو برابر چتر های معمولی می باشد. این سایبان با توجه به اندازه استخر شما ساخته شده است. شیب آن از صفر تا 45 درجه قابل تنظیم است.

سایبان بادبانی

این نوع شناسی با بادبان های قابل گسترش ادامه می یابد و در دسته بادبان های ثابت قرار می گیرد که در آن هر بادبان سایه ای تازه ایجاد می کند. همچنین در برابر فشار و بادهای شدید مقاوم هستند. این نمونه از سایبان، فضای کمتری را اشغال می کند.

سایبان چتری استخر

در این مثال، سایبان فضای کمی را اشغال می کند و مانند یک چتر باز و بسته می شود. بیشتر طرح های زیبا و حس ساحل نشینی از ویژگی های نوع سایبان است.

قیمت و خرید سایبان برقی استخر

سایبان کشویی استخر

این نوع سایبان به صورت کشو یا فلپ باز و بسته می شود و همچنین می تواند برای آسمان های پرستاره استفاده شود و در عین حال از نور شدید خورشید محافظت می کند. این سایبان ها نیز به دو گروه استخر و استخر تقسیم می شوند.

قیمت سایبان متحرک استخر

قیمت سایبان های میله ای متحرک مانند سایر سایبان های ثابت و اتوماتیک به طول و سایز سایبان، متریال به کار رفته در تولید برق یا سایبان ثابت، پارچه یا روکش سایبان و برند بستگی دارد. برای اینکه بتوانیم تخمین درستی از قیمت سایبان استخر داشته باشیم، باید اطلاعات دقیقی از نوع سازه مورد نیاز شما در دست باشد. برای سفارش ساخت سایبان، می توانید همین حالا با تیم آچارسی در ارتباط باشید تا در سریعترین زمان سایبان مورد نظر شما را آماده کنند.

با توجه به اینکه استخر ها در انواع مختلفی ساخته می شوند، ممکن است برای هر نوع استخر یک یا چند مدل سایبان مناسب باشد. به همین دلیل توصیه می شود تا با کارشناسان در ارتباط باشید و بعد از دریافت اطلاعات کامل در مورد سایبان های استخر، برای سفارش مدل و متراژ استخر خود را ارائه کنید و یا درخواست حضور کارشناس در محل را انجام تا این فرایند را برعهده بگیرد.

به صورت کلی کاربرد سایبان های دستی و برقی مشابه است و تنها تفاوتی در عملکرد آنها است. در سایبان های دستی باز و بسته کردن سایبان به صورت فیزیکی توسط شما انجام می شود و در سایبان های برقی این فرایند می تواند به صورت خودکار انجام بگیرد. البته در نظر داشته باشید که قیمت سایبان برقی بالاتر از قیمت سایبان دستی می باشد.