طراحی و ساخت
آلاچیق

آچارسی آماده ارائه خدمات ساخت انواع الاچیق می باشد. این مجموعه با کمک تیم خبره ای که در آن فعال هستند می تواند تمام نیاز پروژه ها را فراهم کند.

0 +
کارفرما
0
پروژه در شمال کشور
0
پروژه در تهران و کرج
0 %
رضایت مشتری

ساخت تا اجرای آلاچیق

ما در مجموعه آچارسی با کمک متخصصین در امر طراحی و ساخت، آماده اجرا انواع آلاچیق با متریال های مختلف در سراسر کشور هستیم.

تیم اجرای اچارسی، می تواند بسته به نوع آلاچیق ها، در مدت زمان 24 الی 72 ساعت پروژه ها را اجرا و آماده تحویل کند.

ساخت الاچیق با متریال های مختلف

انواع الاچیق های چوبی، فلزی، حصیری، پارچه ای، سنگی، سیمانی و ترکیبی از مواردی هستند که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. مراحل ساخت هر یک از این نوع آلاچیق ها متفاوت است به همین دلیل برای اجرا آلاچیق ابتدا باید نوع محصول و امکانات مورد نظر تایید شوند.

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی از پرطرفدارترین نوع این نوع سازه ها می باشد که در بسیاری از شهر های ایران و در آب و هوای مختلف کاربرد دارد.

الاچیق فلزی

آلاچیق فلزی در طرح ها و مدل های متنوعی ساخته می شود. این متریال دارای مقاومت بالایی است و برای محل هایی که در معرض نور خورشید هستند بسیار مناسب است.

الاچیق حصیری

از محبوب ترین الاچیق ها، می توان به نمونه های حصیری اشاره داشت که در شمال و جنوب کشور، نسبت به نمونه های دیگر، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

آلاچیق سیمانی

این نمونه نیز، ترکیبی از متریال سیمان و سنگ می باشد که با کمک بتن ساختار گرفته است. طول عمر آلاچیق های سیمانی بسیار بالاست و به طور کلی آسیب جدی در گذر زمان به آنها وارد نمی شود.

طراحی الاچیق آچارسی

مزایای خدمات آچارسی

پس از سالها فعالیت در زمینه ساخت و طراحی استخر و آلاچیق، تیم آچارسی توانسته تا با جمعی حرفه ای از استادکاران همکاری داشته باشد و خدمات مورد نیاز مشتریان را با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان ارائه کند.

01

استفاده از بهترین متریال

متریال مورد استفاده برای ساخت انواع الاچیق از بهترین مواد اولیه موجود در بازار می باشد. استفاده از این محصولات سبب شده تا طول عمر پروژه های اجرا شده توسط اچار30 به مراتب بیشتر از نمونه های دیگر باشد.

02

تحویل به موقع

یکی از بزرگترین معضلات کارفرمایان تحویل به موقع پروژه ها می باشد که اچارسی تاکید ویژه ای بر روی این امر دارد. مدیریت زمان بندی در ابتدای هر پروژه با دقت بالایی انجام می شود تا تحویل به موقع صورت بگیرد.

03

تنوع بالا

تنوع در متریال، طرح و مدل های الاچیق بسیار بالا است. به همین منظور طراحان مجربی در این مجموعه فعال هستند تا نسبت به محیط و آب و هوای منطقه، بهترین دیزاین ها را برای مشتریان فراهم کنند.

نظرات در مورد خدمات ما

نظر مشتریان آچارسی

ارتباط با کارشناسان آچارسی

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا