ساخت استخر ارزان

ساخت استخر ارزان یکی از دغدغه های اصلی دوستداران استخر های خانگی یا ویلایی می باشد، از آنجا که ممکن است ساخت استخر هزینه های زیادی در بر داشته باشد، بسیاری از مشتریان از ساخت استخر صرف نظر میکنند؛ اما شما می توانید به راحتی استخری کاملا ایده آل، مقاوم و با امکانات زیاد را طراحی کنید و آن را بسازید بدون اینکه هزینه بسیار بالایی داشته باشد.

بهترین و ارزان ترین استخر های توکار

استخرهای توکار در مقایسه با استخر های روکار، همیشه  قیمت بالاتری دارند، چون برای ساخت استخر توکار، فضای شما تحت هر شرایطی باید حفاری شود. بنابراین در ساخت این سبک از استخرها میزان قابل توجهی وقت و کار صرف می شود که در بالا رفتن هزینه تاثیرگذار خواهد بود. به طور عمده از دو متریال برای ساخت استخرهای توکار استفاده می شود که عبارتند از: استخرهای فایبرگلاس و استخرهای بتنی. اگر به دنبال یک راه حل برای ساخت استخر ارزان هستید، استخرهای فایبرگلاس بهترین گزینه به شمار می روند. نصب استخر فایبرگلاس بسیار آسان و سریع  بوده و سرعت اجرای استخر توکار شما را افزایش می دهد.

هزینه ساخت استخر ارزان

اگر به دنبال این هستید که کمترین هزینه را برای ساخت استخر در نظر بگیرید، کاری منطقی نیست؛ چرا که استفاده از متریال بی کیفیت می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد. برای ساخت استخر ارزان می توانید از روش های متداول و اصولی، به کمک متخصصان این امر استفاده کنید. هزینه ساخت استخر ارزان با توجه به ابعاد محصول می تواند متغیر باشد، به این دلیل که هر چه طول، عرض و عمق استخر زیاد باشد، مصالح زیادی برای ساخت آن صرف خواهد شد به همین دلیل نیز نمی توان به طور حتم قیمت ساخت استخر را برآورد کرد .

عوامل تاثیر گذار در ساخت استخر ارزان

عوامل بسیار زیادی در طراحی و ساخت استخر ارزان تاثیر گذار هستند و همین موضوع باعث می شود تا نتوان قیمت دقیق و ثابتی را برای ساخت استخر در نظر گرفت. در زیر عواملی که بر هزینه ساخت استخر تاثیر دارند را بررسی میکنیم:

طراحی و ساخت استخر ارزان قیمت

  • ابعاد و نوع طراحی استخر
  • طراحی استخر داخل زمین یا روی زمین
  • متریال مورد استفاده برای ساخت استخر 
  • فرم فضای قرارگیری استخر و دسترسی به آن.

به طور کلی برای ساخت هر یک از انواع استخرها عوامل مهمی نقش دارند که شما پیش از ساخت استخر باید به خوبی این عوامل را تشخیص دهید. برخی از عواملی که روی هزینه ساخت استخر تاثیر دارند عبارت است از :

  • نوع استخر :

استخرها انواع متنوعی دارند. از انواع استخرها می توان به  استخرهای بتنی یا فایبرگلاس اشاره کرد که هزینه ساخت هر یک از این استخرها متفاوت است.

  • طرح استخر :

طرح و مدل هر یک از استخرها با دیگری متفاوت می باشد و شما باید به خوبی بدانید که یکی از مواردی که تاثیر زیادی در هزینه ساخت استخرها دارد، طرح استخر مورد نظر است. برخی از طرح ها برای ساخت باید استانداردهای خاصی داشته باشند و برخی از طرح ها ساده تر می باشند.

  • اندازه استخر :

ابعاد و یا همان اندازه استخر یکی از دیگر فاکتورهای بسیار مهمی است که قیمت استخرهای پیش ساخته را تعیین می کند. شما باید به خوبی بدانید که هزینه ساخت و طراحی هر یک از انواع استخرها بر اساس استانداردهایی که دارند تخمین زده می شود.

  • هزینه های نگهداری از استخر :

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که بر هزینه ساخت استخر تاثیر دارد، هزینه های مربوط به نگهداری از استخر ها می باشد. در ساخت استخر ارزان، توجه به این مسئله ضروری است که تعمیر و نگهداری مستمر از استخرها، می تواند به طول عمر استخر شما کمک کند، و همچنین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما شود.

ساخت استخر ارزان و کم هزینه

سرویس و نگهداری استخر ارزان

همه استخرها از گرانترین تا ارزانترین، برای افزایش طول عمر و همچنین جلوگیری از آسیب های احتمالی، نیازمند تعمیر و نگهداری می باشند. استفاده از مواد ضدعفونی کننده که برای حفظ تعادل شیمیایی آب استخر به کار گرفته می شوند، باید بر اساس اصول و قوانینی مورد استفاده قرار بگیرند. خدمات نگهداری از استخر، از جمله پارامترهایی است که برای داشتن یک استخر عاری از هر گونه آلودگی انجام میشود. تیم آچارسی با به کارگیری متخصصان ساخت استخر، در زمینه تعمیر و نگهداری از استخر آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.

سرویس و نگهداری

خدمات سرویس و نگهداری استخر توسط تیم آچارسی انجام می گیرد. شما می توانید برای بررسی استخر و برطرف کردن تمام ایرادات و همچنین سرویس های دوره ای استخر خود، با ما در تماس باشید.

مشاوره تلفنی

می توانید قبل از هرگونه اقدام، به صورت تلفنی با نمایندگی ساخت استخر در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورت نیاز پس از مشاوره می توانید از خدمات تیم آچارسی نیز بهره ببرید.

آنالیز آب

آنالیز آب استخر یکی از فعالیت های بسیار مهم در نگهداری استخر به شمار می رود. تیم آچارسی می تواند با جدیدترین تجهیزات در مدت کوتاهی آب استخر شما را بررسی و آنالیز کرده و در صورت نیاز با افزونی ها به اصلاح آن بپردازد.

تخلیه و تمیز کردن

یکی دیگر از فعالیت هایی که باید در هنگام ساخت استخر انجام بگیرد تخلیه و تمیز کردن می باشد که بهتر است به صورت دوره ای انجام شود.