فیلتر شنی گالوانیزه

فروشگاه آچارسی به صورت تخصصی در زمینه فروش فیلتر شنی گالوانیزه استخر فعالیت دارد. با اینکه فیلتر شنی گالوانیزه برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، اما عمده خرید فیلتر گالوانیزه برای استخر های خانگی می باشد که نیاز به سیستم تصفیه آب دارند. فیلتر های گالوانیزه هزینه تعمیر و نگهداری کمی دارند و می توان گفت از انواع فیلتر های کم دردسر هستند.

فیلتر های گالوانیز ارائه شده در فروشگاه آچارسی، تولید همین برند می باشند که با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به همراه گارانتی به دست مشتری خواهند رسید. علاوه بر فیلتر شنی گالوانیزه آچارسی، فیلتر گالوانیزه آراز صنعت و برند های دیگر نیز در فروشگاه ما ارائه شده اند تا در صورتی که مشتری قصد خرید هر کدام از محصولات را دارد، انتخاب راحت تری داشته باشد.

فیلتر شنی گالوانیزه چیست؟

دستگاه های فیلتر شنی مخازنی هستند که از فولاد گالوانیزه ساخته می شوند و این محصولات معمولاً استوانه ای و گاه مربعی بوده و تحت فشار اتمسفر بالا ساخته می شوند. از این محصولات برای تصفیه آب استفاده می شود که می تواند ذرات جامد معلق در آب را حذف کند. انواع فیلترهای شنی گالوانیزه ذراتی مانند گل و لای، رنگ، ذرات معلق یا ذرات خوردگی آب را با کمک فیلتراسیون حذف می کنند.

این محصولات به عنوان پیش تصفیه استفاده می شوند و آب را به میزان قابل توجهی شفاف تر می کنند. نحوه عملکرد فیلتر استخر گالوانیزه به این صورت است که آب را از بستر شن دانه بندی شده عبور می دهند و وظیفه جداسازی ذرات معلق را بر عهده می گیرند. ذراتی که فیلتر شنی گالوانیزه می تواند جدا کند تا پنجاه میکرون قطر دارند. نکته مهم در مورد فیلتر گالوانیزه این است که آنها فقط ذرات معلق موجود در آب را حذف می کنند، اما املاح و سایر مواد شیمیایی موجود در آب را حذف نمی کنند.

مخازن فیلتر شنی گالوانیزه معمولاً با موادی مانند آنتراسیت یا ماسه سیلیس پر می شوند. برای جلوگیری از گرفتگی این دستگاه ها معمولاً لایه ای از ذرات درشت را روی نازل های فیلتر شنی قرار می دهند و سپس در مرحله بعد لایه ای از ذرات ریز روی آن ها می ریزند. آب از منافذ ماسه ای در فیلتر شنی عبور می کند و به این ترتیب ذرات معلق در آب بین این ذرات ماسه گیر کرده و باقی می ماند و در نتیجه آب عاری از ذرات معلق می شود.

نکته مهم در مورد فیلتر شنی گالوانیزه این است که در فروشگاه آچارسی می توانید خرید فیلتر شنی گالوانیزه را با بهترین قیمت و تنوع بالای محصول انجام دهید.

خرید فیلتر شنی گالوانیزه

برای خرید فیلتر شنی گالوانیزه می توانید از طریق شماره های درج شده در این وبسایت با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان محصول مورد نظر را خریداری نمایید. مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید فیلتر گالوانیزه استخر باید به آنها توجه کنید عبارتند از:

 • طول عمر فیلتر
 • سیلیس پر شده در مخازن
 • ضمانتنامه و گارانتی
 • اعتبار مجموعه ای که از آن خرید می کنید
 • قابلیت تخلیص دستگاه

کاربرد فیلتر شنی گالوانیزه

در ادامه بررسی دسته بندی فیلتر شنی گالوانیزه قصد داریم در مورد کاربردها و موارد استفاده این محصولات اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در این قسمت قصد داریم به معرفی هشت مورد از مهمترین کاربردهای این محصولات بپردازیم که عبارتند از:

 • تصفیه آب شهری و صنعتی
 • در مراحل پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (دستگاه ro)
 • تصفیه کلیه آبهای سطحی مانند آب رودخانه ها و چاه ها
 • تصفیه کلیه فاضلاب های صنعتی و انسانی
 • تصفیه و تصفیه آب استخرهای پرورش ماهی
 • تصفیه آب برگشتی برج های خنک کننده به ویژه در نیروگاه ها
 • انجام فرآیند حذف و جداسازی رنگ ها از آب
 • تصفیه آب استخر

تعویض شن و ماسه فیلتر شنی گالوانیزه

یکی از سوالات مهم بسیاری از افراد این است که آیا فیلترهای شنی گالوانیزه نیاز به تعویض دارند یا خیر؟ همچنین در صورت نیاز به تعویض در چه بازه های زمانی این کار باید انجام شود؟ به طور کلی سیلیس استفاده شده در فیلتر شنی گالوانیزه باید دارای شرایطی باشد که در زمان پر شدن پنج تا ده سال قابل استفاده.

البته این بدان معنا نیست که شن و ماسه در فیلتر شنی بیش از ده سال نمی تواند کار کند. نکته مهم اباشدین است که کیفیت تصفیه در این دستگاه ها پس از ده سال کارکرد بدون تغییر شن ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

یکی از مهم ترین عوامل موثر در عملکرد صحیح فیلتر شنی که در انواع رده های فیلتر شنی گالوانیزه وجود دارد این است که ماسه دارای میزان قابل توجهی زبری می باشد. اما پس از مدتی کار، بین پنج تا ده سال کار، زبری این ماسه ها کاهش می یابد و در نتیجه کیفیت عملکرد دستگاه نیز کاهش می یابد. در این شرایط سیستم باید مدت بیشتری کار کند تا همان کیفیت را ارائه دهد. بنابراین بهترین کار تعویض شن هایی است که زبری خود را از دست داده اند.

توجه به فیلتر گالوانیزه شن سیلیس در هنگام خرید

نکته مهم دیگر که باید در زمان خرید فیلتر شنی گالوانیزه به آن دقت کنید، این است که برخی از سیلیس های استفاده شده در دستگاه فیلتر شنی گالوانیزه معمولی بوده و این سیلیس ها نمی توانند بیش از پنج سال عمر کنند. اما نوع پیشرفته سیلیس می تواند تا ده سال بدون جایگزینی کار کند. باید بدانید در دستگاه فیلتر شنی گالوانیزه چه نوع سیلیس و ماسه پر می شود. به همین دلیل باید هنگام خرید فیلتر گالوانیزه این موضوع را از فروشنده جویا شوید و برای اینکه فریب نخورید سعی کنید از مجموعه ها و مراکز معتبری مانند آچارسی خرید خود را انجام دهید.

فیلتر شنی استخر گالوانیزه

فیلتر شنی گالوانیزه برای استخر، معمولا برای جداسازی ناخالصی های موجود در آب استخر استفاده می شوند. استفاده از این دستگاه ها در مرحله اول یعنی در مرحله پیش تصفیه استخرها و جکوزی ها مرسوم است. این محصولات تمامی ذرات جامد و معلق موجود در آب استخر را حذف می کنند. ذراتی که به کمک فیلتر شنی گالوانیزه حذف می شوند عبارتند از:

 • شن
 • باکتری ها
 • رنگ
 • گل
 • سایر ذرات معلق

قیمت فیلتر شنی گالوانیزه

همه انواع دسته بندی فیلتر شنی گالوانیزه در آچارسی موجود می باشد و تمامی این محصولات در این مجموعه تولید می شود. با توجه به این که این محصولات دارای دسته بندی های مختلفی از نظر ابعاد میباشند قیمت های آن ها نیز متفاوت می باشد. به همین دلیل باید قیمت محصولات را بر اساس ابعاد آن ها به شما معرفی کنیم که به شرح جدول ذیل می باشند:

ردیف ابعاد قیمت (تومان)
1 1*50 000/000/3
2 1*60 000/700/3
3 1*70 000/200/4
4 1*80 000/100/5

 

 فیلتر شنی گالوانیزه استخر از نظر ابعاد

ما برخی از ابعاد فیلتر شنی گالوانیزه قابل ارائه در آچارسی در بخش بالا رو به رو شدیم شما می توانید برخی از دسته بندی های فیلتر شنی های گالوانیزه استخر را در جدول ذیل مشاهده کنید:

نوع ابعاد
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 50*60
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 60*80
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 60*100
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 70*100
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 80*100
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 90*100
فیلتر شنی گالوانیزه استخر 100*150

نتیجه گیری

دسته فیلتر شنی گالوانیزه از نظر ابعاد و کاربرد بسیار گسترده است. شما عزیزان می توانید تمامی دسته های موجود فیلتر شنی گالوانیزه را از طریق مجموعه بزرگ آچارسی خریداری کرده و از سه سال گارانتی محصولات و خدمات پشتیبانی ما در این مجموعه بهره مند شوید.